acilvale
Denizli Shuttle için yorumlar kapalı

Denizli Shuttle  Services Airport, Train Station, Bus Terminal, Seaport Your Hotel Transportation V.I.P. Services

transfer hizmetleri

shuttleservisShuttle  Services – Airport Transportation

Hedefimiz özellikle havaalanına geliş ve gidişlerde yerli ve yabancı müşterilerimize konforlu bir ulaşım sağlamaktır. Tam donanımlı “Van” tipi araçlar yada rahat edebileceğiniz lux otomobiller ve seçilmiş, çok iyi seviyede yabancı dil bilgisine sahip, konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz ile 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

denizlishuttleDenizli Shuttle Güvenle Biz Tercih Edebilirsiniz

” Vip Transfer ” görevlisi müşterilerimizi Havalimanı Dış hatlar Terminalinde pasaport kontrolünden hemen sonra ( karşılama salonu ) ve İç hatlar Terminalinde karşılamakta, bavul taşıma, “Porter” temini, banka / döviz işlemleri veya yolculuk boyunca çıkabilecek diğer ihtiyaçlarında yardımcı olmaktadır. Transfer Hizmeti ile ayrıca ülkemize yeni gelen misafirlerinizi havalimanında karşılıyoruz ve sizin yanınıza getiriyoruz.

shuttleservisDaha bir çok şeyi hayal edebilirsiniz. Sizin emrinizde bir şoför ve otomobil gibi düşünebilirsiniz.

Söylediğimiz gibi siz sadece arkanıza yaslanıyorsunuz. Trafik sıkıntısı çekmiyorsunuz, arabayı park etmek ile uğraşmıyorsunuz. Bu ve bunlar gibi bir çok şey.. Çoğumuz biliriz araba kullanmanın sıkıntılarını. Sizde ayrıcalıklı olmak isterseniz, rezervasyon hattımızı  arayarak bu hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan sorular için hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Denizli Shuttle Services – Denizli Airport Transportation

Denizli Shuttle helps you organize and arrange your airport transfers in Denizli.

Transportation service can be organize Denizli Cardak Airport
, Train Station, Denizli Bus Terminal, your hotel or wherever you stay in Denizli. You may have the transfer service 24 hours a day, 7 days a week.

Please do not hesitate to call us for any information.

turhizmhizmetleri

Comments are closed.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...